Parties

DJ Yukimura + Abu

Pátek 27. 7. / 22:30 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
DJ Yukimura přes 20 let působí jako producent, promotér a selektor s velmi širokým hudebním záběrem. Zaměřuje se na elektronickou i akustickou hudbu ve všech podobách ať už v tanečních nebo experimentálních polohách.
Abu šíří mezi lidmi elektronickou hudbu přes patnáct let. Ideálně bez stylových omezení: hudbu taneční, poslechovou i experimentální, zvuk přívětivý nebo synteticky chladný. Rád se přizpůsobí dobré atmosféře nebo si za mixem klidně drze vybuduje svoji.

DJ Maceo (Grundfunk / Radio Wave)

Sobota 28. 7. / 22:00 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
V setech DJ Macea nechybí klasické funkové a soulové rytmy, boogie, disco, old school hip hop nebo acid jazz. Nejdůležitější je ale pro něj groove, který tohoto moderátora, DJe a všestranného hudebního nadšence provází na každém kroku. DJ Maceo si zahrál například po boku Incognito, Soul II Soul, The Brand New Heavies, Monkey Business nebo jako tour DJ legendárních J.A.R.

Tea Jay Ivo

Neděle 29. 7. / 22:30 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Ivo Pospíšil aka Tea Jay Ivo, uznávaný hudebník, úspěšný umělecký manažer, baskytarista, DJ a především zajímavá postava českého undergroundu. Během sedmdesátých let koncertoval s hudebními skupinami jako jsou Plastic People of the Universe a DG 307. Ivo Pospíšil je pravidelně slyšet v Radiu 1 s programem Vintage Cool, který je zaměřený na hudbu 50. a 60. let.

DJ Tropicalista y Gadjo.cz (Radio 1)

Pondělí. 30. 7. / 22:30 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Djské vystoupení DJ Gadjo.cz oplývá atmosférou balkánské svatby, narozeninové fiesty Fridy Kahlo nebo multi kulti karnevalu v Berlíně. Koňská dávka bezprostřední dětské hravosti, naivity i nakažlivého optimismu. V Hradišti to za velkou djskou famílii Gadjo.cz roztočí Martin Juráček.

DJ Jeffology

Úterý 31. 7. / 22:30 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
DJ Jeffology je součástí kapely Champion Sound, která doprovazí rapové projekty z Čech, Slovenska, Německa i USA, ale hrají i na tanečních akcích po celé Evropě. Jeffology hraje jako DJ převážně jazz, soul, funk, future R’n’B a rap, ale má v katalogu i elektroniku a house.

Lunchmeat presents 1LFF & Two Pixels Above live

Středa 1. 8. / 22:30 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Stopařův průvodce Galaxií píše o Two Pixels Above jako o téměř, ale ne úplně drum and bassovém live projektu dvou producentů, kteří si občas říkají Touchwood (Dleeb) a Subject Lost.
1LFF (One Love Food Fun) je česko-slovenská trojice stylově operující na pomezí deep dubstepu a bass music.

DJ Tomino & Myslivec

Čtvrtek 2. 8. / 22:00 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
DJské duo Tomino & Myslivec jsou Tomáš Kelar a Prokop Holoubek a jsou z Brna. Členové elektropopových Midi Lidi, zakladatelé festivalu a klubové noci Itch My HAHAHA a také DJs. Tomáš provozuje kultovní brněnský klub Kabinet Múz, Prokop stojí za prostorem PRAHA/Forum for architecture and media.

Bassta Fidli DJs

Pátek 3. 8. / 22:00 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Hippie techno, zombie house a kosher electro party vibes, speciální dekorace a live percussion v podání DJs z domácí Bassta Fidli Crew.

Barbora (Tetris)

Sobota 4. 8. / 23:00 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Barbora je pražská DJka a promotérka. Stará se o elektronické hudební noci v Klubu FAMU a provozuje party s názvem Tetris. Jako DJka si zahrála s řadou známých producentů, např. Roman Flügel, Recondite, Mall Grab, PLO Man, Sebastian Mullaert, Matrixxman, Julia Govor, Wolfram, Waxtefacts atd.