Vážení návštěvníci,

velice nás to mrzí, ale v rámci divadelního doprovodného programu Letní filmové školy neuvedeme avizovanou Zprávu o zázraku (Josef Toufar) z důvodu náhlého zrušení představení společností CED Brno (důvodem je to, že si jeden z herců nepoznačil termín představení a domluvil si na termín vystoupení na LFŠ něco jiného). Tento neprofesionální přístup CEDu nás mrzí, ale situace je taková, jaká je. Díky rychlé akci našich kolegů se podařilo na uvedený termín zajistit náhradní představení Divadla Husa na provázku, které přijede se svou improvizací Zkušebna. Zakoupené vstupenky můžete vrátit po příjezdu na Letní filmovou školu, nebo je použít na představení nové. Za námi nezpůsobené komplikace se vám omlouváme a věříme, že si Zkušebnu užijete také krásně.

Radana Korená, ředitelka Letní filmové školy

Zkušebna

Zbrusu nový formát Divadla Husa na provázku. Improvizační cyklus ve volném stylu, mimořádné setkání s herci, jak je neznáte.

Neotřelá témata, autentická tvorba tady a teď. Nejen herecké hvězdy vyzkouší všechno, co kdy chtěli, ale báli se dělat. Klauniády? Balet? Loutkový muzikál? Stand-up?

Unikátní divadelní laboratoř dovolí divákům nahlédnout přímo do herecké kuchyně. Každé uvedení má jiného Garanta, který určí téma večera.

Přesvědčíme vás, že možné je vše.

Vstupenky jsou v prodeji za zvýhodněnou cenu pro akreditované diváky v Moje LFŠ, za plnou cenu pak v Městském informačním centru a v průběhu festivalu v Infocentru LFŠ.

Přehled divadelních představení na LFŠ